Wysyłamy materace!
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego wprowadziliśmy w naszej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa. Mimo zaistniałej sytuacji normalnie pracujemy, produkujemy i wysyłamy nasze produkty do Państwa. Dostawy realizowane są na bieżąco z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa. Zalecamy, aby podczas składania zamówienia wybierać płatności online lub przelew na nasze konto.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 100x130 cm do łóżka

Duży wybór materacy 100x130 cm. Niezależnie od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie dobrać model materaca w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom. Dostępne materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroka gama materaców 100x130 cm – idealnych do łóżek dziecięcych. Materace te chętnie wybierane są do domów, ale też miejsc takich, jak hotele, czy pensjonaty oraz żłobki. Udostępniamy tylko produkty wysokiej jakości, które sami wykonujemy w oparciu o surowce pierwszego gatunku. Każdy z naszych materacy 100x130 cm jest bardzo komfortowy i wygodny, a jednocześnie wytrzymały. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na Sweetsen.pl!

Materace 100x130 cm najwyższej jakości

Rodzice powinni pamiętać o tym, jak ważną rolę pełni sen w życiu małego dziecka. Śpiąc, dziecko odpoczywa, regeneruje się, ale też utrwala nabyte umiejętności. Zapewniając mu dogodne warunki, można mieć pewność, że będzie się ono właściwie rozwijało. W naszym sklepie prezentujemy różne modele: materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, materace bonellowe, termoelastyczne, piankowe, lateksowe, profilowane i kokosowe. Decydując się na wybrany materiał, warto zapoznać się z jego właściwościami. W przypadku małych dzieci wspaniale sprawdzają się nasze materace z nowoczesnych pianek, które doskonale dopasowują się do kształtu ciała i pozycji dziecka. Dodatkowo można tu wybrać odpowiedni stopień twardości materaca 100x130 cm. Z naszej strony polecamy przede wszystkim modele miękkie i średnio twarde, z uwagi na niewielką masę ciała małego dziecka.

Wybierz rozmiar idealny do pokoju dziecka

Sami produkujemy wszystkie dostępne u nas materace. Istnieje więc możliwość wyboru dowolnego rozmiaru. Oferujemy na przykład materace 60x130 cm do klasycznych łóżeczek dziecięcych, jak również materace 85x130 cm do łóżek nieco bardziej komfortowych i największe materace 130x130 cm. Produkcję rozpoczynamy dopiero po otrzymaniu od Państwa zamówienia i opieramy się na konkretnych parametrach. Zawsze wysyłamy materace fabrycznie nowe. W trakcie transportu materac znajduje się w pozycji na płasko, stojąc na jednym z boków. Nigdy nie rolujemy materacy ani nie układamy ich na sobie, aby nie traciły na swojej funkcjonalności. Zachęcamy gorąco do złożenia zamówienia właśnie u nas.