UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w Sweetsen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
Materace wysyłamy na płasko 30 dni na odstąpienie Szybka realizacja Jaki materac wybrać? Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 100x120 cm do łóżka

Istotny wpływ na regenerujący sen, który zapewni Ci chęci do działania każdego dnia, ma odpowiednio dobrany materac 100x120 cm. Właściwa twardość i przewiewność materaca, zapewnią podparcie ciała na całej jego długości i niezbędną higienę.

W naszym sklepie udostępniamy materace 100x120 cm, które samodzielnie produkujemy w oparciu o surowce najwyższej jakości. Zapewniamy produkty wykonane z różnych materiałów, aby zapewnić Państwu jak najszerszy wybór. Wszystkie nasze materace 105x120 cm są niezwykle wygodne i komfortowe. Gwarantujemy również ich trwałość i długą żywotność. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem już dziś. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wyboru materaca zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Materace 100x120 cm dla dzieci

Można u nas znaleźć wiele propozycji materaców dla najmłodszych. Przykładem może być materac piankowy, który jest lekki i higieniczny, a jednocześnie dobrze dopasowuje się do kształtu ciała dziecka. Także materac termoelastyczny zapewni doskonały komfort i będzie wspierał kręgosłup maluszka we właściwy sposób. W przypadku wszystkich materaców 110x120 cm i w innych rozmiarach można u nas wybrać odpowiedni stopień twardości. Zachęcamy do wyboru materaców miękkich i średnich dla małych dzieci. Osobom o większej masie ciała polecamy raczej dostępne u nas materace twarde i materace bardzo twarde. Szeroki wybór sprawia, że można tu znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Solidne i wytrzymałe materace 100x120 cm

Nasze produkty są chętnie wybierane do żłobków i hoteli, gdzie pełnią rolę materaców dla dzieci. Bardzo dbamy o to, aby były to materace wytrzymałe i trwałe. Każdy materac 100x120 cm wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta. Kiedy jest gotowy do wysyłki, transportujemy go zawsze w pozycji na płasko, ponieważ rolowanie może szkodzić poszczególnym elementom, jak sprężyny. Wszystkie nasze materace obejmujemy dwuletnią gwarancją. Jeśli z jakiegoś powodu wybrany model nie spełni Państwa oczekiwań, istnieje możliwość jego zwrotu w ciągu trzydziestu dni. Jesteśmy jednak pewni, że materace 100x120 cm z naszej oferty sprawdzą się w Państwa domach i zapewnią dzieciom idealne warunki snu. Życzymy udanych zakupów.