• Koszty i czas wysyłki

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Sposoby i koszty wysyłki:

Materace wysyłamy na płasko:

1.Wszystkie nasze materace wysyłamy na płasko (nie rolujemy i nie łamiemy materacy) prywatnym przewoźniekiem.
 
 
W naszej opinii rolowanie lub łamanie materacy, które posiadają w swej budowie sprężyny bonellowe lub kieszeniowe powoduje ich uszkodzenie - pojedyncze sprężyny się łamią i materac po kilku miesiącach w tych miejsach się zapada. Zależy nam na tym, aby materac posłużył Państwu dłużej niż kilka miesięcy!
 
 
- przelew - 0zł (prywatna firma przewozowa - czas dostawy od wysyłki 1-7 dni)
- przelew - 89 zł (Ambro Express - czas dostawy od wysyłki 1-2 dni)
- pobranie - 39 zł (1 materac = 39 zł)
UWAGA: Ze względu na ograczenia platformy sklepowej system liczy zawsze koszt wysyłki materaca jak za 1 sztukę - w przypadku zamówienia więcej niż 1 materaca prosimy uwzględnić dodatkowe koszty wysyłki, które nie są wyświetlane przez system.
 
 
Nakładki (topery) na materac wysyłane są zgięte na pół. Ze względu na ich małą grubość nie ma możliwości wysyłania ich na płasko. Nakładki o maksymalnych wymiarach do 180x200 wysyłamy kurierem DPD, nakładki powyżej tej wartości wysyłamy tak jak i materace prywatną firmą przewozową.

 

Sposób wysyłki materacy


Wyszystkie nasze materace wysyłamy NA PŁASKO. Rolowanie materacy na czas wysyłki w naszej ocenie powoduje jego uszkodzenie, które objawia się dopiero kilka miesięcy po zakupie.


1. Po złożonym zamówieniu w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych materac przekazujemy firmie przewozowej.

A. Jeśli wybrałeś firmę Ambro Express materac dotrze to Ciebie w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, najczęściej (90% przypadków) w ciągu 1 dniego roboczego. W przypadku wyboru tego sposobu dostawy skracamy czas produkcji tak, aby materac był u Ciebie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych.

B. Jeśli wybrałeś prywatną firmę przewozową - ma ona 1-7 dni czasu na dostawę materaca do Ciebie - jest to opcja bezpłatna. Przewoźnik dzień wcześniej kontaktuje się, że kolejnego dnia będzie dostawa materaca. W dzień dostawy ok. pół godziny wcześniej również następuje kontakt telefoniczny.

Masz 100% pewności, że materac zostanie dostarczony na płasko, że nie zostanie uszkodzony i będzie Ci długo służył!

Pracownicy firm przewozowych nie mają obowiązku wnoszenia materaca do domu/mieszkania.