• Parametry
  • Kategorie
  • Materace z trawą morską w konstrukcji kieszeniowej, bonelowej i piankowej

Trawa morska jest naturalnym materiałem utwardzającym materac, a jej naturalny zapach wykorzystywany w aromaterapii stanowi dodatkowy atrybut wpływający korzystnie na nasze zmysły. Dodatek ten dedykowany jest osobom, które lubią twardsze powierzchnie.

Wybierając materac z kategorii średnio twardych lub twardych, warto rozważyć zakup materaca z trawą morską. Jest to w 100% naturalny surowiec o doskonałych właściwościach. W naszej ofercie prezentujemy szereg produktów, w których zastosowano właśnie trawę morską, doskonale zastępującą włókna kokosowe. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Materac z trawą morską – ekologiczny i praktyczny

Warstwa trawy morskiej stosowana jest po twardej stronie materaca. Ten naturalny surowiec wybraliśmy, z uwagi na jego cenne właściwości:

  • umożliwia wentylację materaca i swobodną cyrkulację powietrza – w takim środowisku nie rozwijają się grzyby i inne mikroorganizmy,
  • zapobiega to również nadmiernemu poceniu się podczas snu,
  • sprawdza się u osób z alergiami,
  • charakterystyczny zapach trawy morskiej przypominający suchą trawę wspaniale uspokaja i koi przed snem (aromat ten jest bardzo chętnie wykorzystywany w aromaterapii).

W ofercie sklepu w przypadku materaców z dodatkiem trawy morskiej zapewniamy materace bonellowe - oparte na systemie klasycznych sprężyn – bardzo wytrzymałe i trwałe. Udostępniamy również materace kieszeniowe, w których stosuje się bardzo wiele różnych sprężyn, a każda z nich znajduje się w osobnej kieszeni zapewniającej jej indywidualną i całkowicie niezależną pracę oraz materace piankowe. Zalecamy, aby rodzaj materaca dostosować do swoich potrzeb.

Materace z trawą morską – dla kogo są najlepsze?

Trawa morska stosowana jest w celu utwardzenia materaca. Dlatego z jej dodatku będą zadowolone głównie osoby poszukujące materaca twardego. U nas tego typu rozwiązanie dedykujemy osobom o wadze około 100-120 kg. Prezentujemy również wybór materaców z trawą morską średnio twardych. W przypadku trudności z dopasowaniem odpowiedniego stopnia twardości, zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Na Sweetsen.pl istnieje możliwość zamówienia materaca w każdym rozmiarze. Każdy materac objęty jest naszą dwuletnią gwarancją jako producenta. Jeżeli nie spełnia oczekiwań użytkownika, można go do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023