UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 29.06.2022 do godz. 16:00 będą realizowane do 01.07.2022
Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane od 11 lipca po przerwie urlopowej (4-8.07.2022)
* tzn. do godz. 16:00 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 90x220cm do łóżka

Śpiąc spędzamy 1/3 doby w łóżku. Dlatego warto dobrać model materaca 90x220 cm tak, by podnieść komfort snu. Najistotniejsze jest podparcie dla kręgosłupa. Wkład sprężynowy pełni rolę podpory i stwarza bezpieczną powierzchnię do spania. Zapraszamy.

Sen jest jedną z naszych podstawowych potrzeb życiowych. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa materac, który ma zapewnić wygodę, komfort i właściwe podparcie dla kręgosłupa. W naszym sklepie prezentujemy materace 90x220 cm najwyższej jakości, wyprodukowane tylko przy użyciu surowców pierwszego gatunku. Sami zajmujemy się produkcją, dlatego możemy zapewnić o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości dostępnych u nas materacy 90x220 cm. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu i złożenia zamówienia na Sweetsen.pl!

Materac 90x220 cm dopasowany do potrzeb użytkownika

U nas klient sam ma możliwość wyboru odpowiedniego materaca i dopasowania jego parametrów. Prezentujemy materace lateksowe, z nowoczesnych pianek, kokosowe, bonellowe, czy sprężynowe kieszeniowe i Multipocket. Każdy z dostępnych w sklepie modeli ma nieco inne funkcjonalności i zachowuje się inaczej w kontakcie z ciałem użytkownika. Zapewniają właściwe podparcie kręgosłupowi i nie wywołują jednocześnie ucisków. Dodatkowo umożliwiamy dopasowanie właściwej twardości materaca do potrzeb użytkownika. Najlepiej kierować się przy tym naszymi zaleceniami odnośnie masy ciała, ponieważ wtedy materac 90x220 cm najlepiej spełnia swoje zadanie. Oferujemy zarówno materace miękkie i średnio twarde, jak i materace twarde oraz bardzo twarde.

Dopasuj rozmiar materaca do swojego pomieszczenia

Doskonale wiemy, że niekiedy ciężko jest wybrać właściwy rozmiar materaca, kiedy pomieszczenie jest nieustawne i konieczny jest wybór mebli „na wymiar”. W naszym sklepie macie Państwo możliwość zamówienia materaca o dowolnym wymiarze, ponieważ sami produkujemy dostępne towary. Oferujemy na przykład:

W razie wątpliwości odnośnie dopasowania właściwego rozmiaru, czy innego parametru materaca zachęcamy serdecznie do kontaktu z pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą wybrać odpowiedni model. Gwarantujemy spokojny i wygodny sen z naszymi materacami najwyższej jakości!