• Parametry
  • Kategorie
  • Materac do spania 90x180cm do łóżka

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy 90x180 cm. Szeroki wybór materacy umożliwi dopasować nie tyko rozmiar, lecz także stopień twardości do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie cztery stopnie twardości. Od miękkich, po bardzo twarde.

Dzisiaj stwierdzenia o wyjątkowej roli łóżka, sypialni i samego materaca, w jakości wypoczynku i przełożenia zdrowego snu na samopoczucie oraz zdrowie – nie są dla nikogo nowością. Dlatego mówiąc o tym, że dobrze dopasowany i indywidualnie zaprojektowany materac 90x180 cm może odmienić życie – zarówno nocne, jak i w ciągu dnia – nie dokonujemy żadnego nadużycia ani wyolbrzymienia. Satysfakcja licznych klientów Sweetsen.pl oraz opinie użytkownikówmateraców kieszeniowych czy lateksowych pozwalają nam reklamować swoje modele jako wyjątkowo trwałe i funkcjonalne nawet po latach. Naszym klientami są jednak nie tylko klienci indywidualni poszukujący jednego doskonałego materaca 95x180 cm do swojej sypialni czy pokoju dziecięcego, który będzie sprawdzał się przez lata. Obsługujemy również firmy, które zamawiają materace w dziesiątkach i setkach sztuk, a następnie wykorzystują je do świadczenia usług, np. noclegowych.

Popraw biznes dzięki lepszym materacom 90x180 cm

Satysfakcja klienta w każdej branży opartej na świadczonej usłudze, jest kluczowa, więc firma udostępniająca pokoje noclegowe swoim klientom powinna poważnie rozważyć podwójne korzyści, jakie gwarantują jakościowe materace 80x180 cm w udostępnianych pokojach. To nie tylko oszczędność finansowa na przestrzeni lat, ale również korzyść wizerunkowa i zysk w postaci wyższego standardu oferowanej usługi. Ponieważ na Sweetsen.pl mamy długie doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi i realizacją zamówień masowych, zachęcamy do indywidualnego kontaktu w celu dopasowania oferty pod Państwa konkretne potrzeby lub realizowany właśnie projekt.

Rozwiązania najbardziej trwałe i funkcjonalne przez lata

Przy wyborze materaców 100x180 cm do prowadzonej działalności finansowej, warto sięgnąć nieco głębiej do kieszeni i zdecydować się na wyższy poziom standardu wykończenia inwestycji. Jako producent z ogromnym doświadczeniem zachęcamy naszych instytucjonalnych klientów do wybierania materaców o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, zaplamienia czy odkształcenia. Utrzymanie elastyczności, twardości i sprężystości materaca, tak samo jak łatwość jego konserwacji i zachowania w czystości przez miesiące i lata – może być znacząco wydłużona poprzez mądre łączenie materiałów naturalnych z innowacyjnymi syntetykami. Na Sweetsen.pl doskonale wiemy jak to robić i chętnie zaprojektujemy dla Twojego biznesu optymalny jakościowo i cenowo model materaca.

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz

Do 30% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023