• Kategorie
  • Parametry
  • Materac nawierzchniowy 80x160 cm | Nakładka na materac 80x160 cm

Jeśli okazuje się, że Twój materac nie jest tak wygodny jak byś tego oczekiwał pomocna będzie nakładka na materac 80x160 cm. Toper to cienki materac, który w zależności od wybranego wariantu dopasuje powierzchnię materaca do Twoich potrzeb.

Na Sweetsen.pl prezentujemy bogaty asortyment materaców nawierzchniowych, które sami produkujemy w oparciu o wysokiej klasy surowce. Materac nawierzchniowy 80x160 cm to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić komfort snu na swoim domowym materacu lub zmuszone są do spania na kanapie w salonie. Taka nakładka na materac 80x160 cm może być wykonana z nowoczesnych pianek – visco memory, T25, molet, lateks; z dodatkiem końskiego włosia lub włókna kokosowego. Zachęcamy, aby dopasować ją do potrzeb wynikających z budowy ciała oraz własnych preferencji.

Topery 80x160 cm na materace do spania

Oferujemy materace nawierzchniowe 85x160 cm miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Każdy z nich jest produktem dwustronnym – z każdej ze stron wyposażonym we włókno klimatyzujące. Topery 80x160 cm można rolować, aby zajmowały niewiele miejsca podczas przechowywania. Każdy materac nawierzchniowy 80x160 cm posiada wygodny zamek błyskawiczny, który ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie. Nasze produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zobacz również nasze materace 80x160 cm – na pewno wybierzesz coś dla siebie.