UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 180x220cm do łóżka

Dopasowanie odpowiedniego materaca dla pary może być nie lada wyzwaniem. W naszym sklepie oferujemy bogaty asortyment materaców 180x220 cm, które są bardzo wygodne i komfortowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie sprawić, że użytkownicy nie odczuwają wzajemnie swoich ruchów i efektu specyficznego falowania. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą materacy 180x220 cm na Sweetsen.pl i do złożenia zamówienia jeszcze dziś. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych produktów.

Najlepsze materace 180x220 cm dla par

Wielu klientów decyduje się na zakup dwóch odrębnych materaców w mniejszych rozmiarach, aby każdy z nich dopasować indywidualnie do potrzeb użytkownika. Jest to dobry pomysł, jeżeli para bardzo różni się od siebie masą ciała i jego budową. My zachęcamy jednak do wyboru naszych wysokiej klasy materacy sprężynowych Multipocket, w których każda sprężyna posiada własną kieszeń i działa niezależnie od pozostałych. Rozwiązanie to sprawia, że ruchy partnera są niewyczuwalne. Podobny efekt zapewnia dobry materac z pianki lub lateksu, który znajduje się także w naszej ofercie. Każdy materac można dodatkowo zoptymalizować, wybierając jego twardość. Prezentujemy materace bardzo twarde, twarde, średnio twarde i miękkie, aby sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

Rozmiar w sam raz do sypialni

Wiemy, że mieszkania w nowych blokach wymagają niekiedy niestandardowych rozwiązań. Dlatego umożliwiamy wybór dowolnych rozmiarów materaca. Polecamy na przykład:

Zachęcamy do wyboru jak najszerszego materaca, ponieważ taki jest w stanie zapewnić dwójce osób właściwą przestrzeń i komfort. Warto pamiętać o tym, że sen jest jedną z naszych najważniejszych potrzeb i dzięki niemu organizm regeneruje się i nabiera sił na kolejny dzień. Zapraszamy do zrobienia zakupów właśnie u nas!

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni