• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 180x220cm do łóżka

W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór materacy 180x220 cm o różnych stopniach twardości, różnej konstrukcji. Produkujemy je w max 3 dni robocze i transportujemy na płasko, bez zginania czy rolowania, zapewniając najwyższą jakość.

Dopasowanie odpowiedniego materaca dla pary może być nie lada wyzwaniem. W naszym sklepie oferujemy bogaty asortyment materaców 180x220 cm, które są bardzo wygodne i komfortowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie sprawić, że użytkownicy nie odczuwają wzajemnie swoich ruchów i efektu specyficznego falowania. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą materacy 180x220 cm na Sweetsen.pl i do złożenia zamówienia jeszcze dziś. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych produktów.

Najlepsze materace 180x220 cm dla par

Wielu klientów decyduje się na zakup dwóch odrębnych materaców w mniejszych rozmiarach, aby każdy z nich dopasować indywidualnie do potrzeb użytkownika. Jest to dobry pomysł, jeżeli para bardzo różni się od siebie masą ciała i jego budową. My zachęcamy jednak do wyboru naszych wysokiej klasy materacy sprężynowych Multipocket, w których każda sprężyna posiada własną kieszeń i działa niezależnie od pozostałych. Rozwiązanie to sprawia, że ruchy partnera są niewyczuwalne. Podobny efekt zapewnia dobry materac z pianki lub lateksu, który znajduje się także w naszej ofercie. Każdy materac można dodatkowo zoptymalizować, wybierając jego twardość. Prezentujemy materace bardzo twarde, twarde, średnio twarde i miękkie, aby sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

Rozmiar w sam raz do sypialni

Wiemy, że mieszkania w nowych blokach wymagają niekiedy niestandardowych rozwiązań. Dlatego umożliwiamy wybór dowolnych rozmiarów materaca. Polecamy na przykład:

Zachęcamy do wyboru jak najszerszego materaca, ponieważ taki jest w stanie zapewnić dwójce osób właściwą przestrzeń i komfort. Warto pamiętać o tym, że sen jest jedną z naszych najważniejszych potrzeb i dzięki niemu organizm regeneruje się i nabiera sił na kolejny dzień. Zapraszamy do zrobienia zakupów właśnie u nas!

Ponad

135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

 

574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 

30 dni testowania

Darmowa dostawa
na płasko

Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment

Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji

Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz