UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 140x220cm do łóżka

Tworzenie unikalnie dopasowanych materaców jest dzisiaj specjalnością wielu producentów. Warto skorzystać z doświadczenia firm o wieloletnim doświadczeniu w produkcji materaców 140x220cm – zwłaszcza jeśli liczy się na zakup na wiele lat. Tylko i wyłącznie zastosowanie odpowiednich technologii produkcyjnych może uchronić klienta i późniejszego użytkownika materaca od rozczarowania w postaci utraty elastyczności czy odpowiedniego podparcia dla ciała wraz z upływającymi latami. Użytkowanie materaca 135x220 cm przez wiele lat – nawet w intensywny sposób – nie powinno oznaczać utraty jego atrybutów takich jak amortyzacja czy termo-przewodnictwo albo wentylacja. Aby faktycznie tak było, producent zastosować musi właściwe materiały – czy naturalne czy syntetyczne, to pozostaje do wyboru samego klienta. Za każdym razem, gdy sięga się jednak po wypełnienie kokosowe czy po materac bonnelowe – trzeba mieć pewność, że użyte surowce na wypełnienie, piankę czy kieszenie sprężynowe, są najwyższej jakości.

Jak dopasować materac do wzrostu i masy ciała

Samo zastosowanie materiałów od sprawdzonych dostawców i korzystanie z syntetycznych elementów konstrukcyjnych, które charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych, to tylko pierwszy z kroków do stworzenia idealnego materaca 130x220 cm. Bardzo ważne jest dopasowanie konkretnych wymiarów jak długość i szerokość oraz wysokość – nie do posiadanego łóżka lub przestrzeni dysponowanej w sypialni, ale do parametrów ciała użytkownika lub użytkowników.

Jak twardy materac 140x220 cm wybrać dla siebie

Korzystając z pomocy fachowców, można uzyskać od nas pomoc w dopasowaniu wysokości czy szerokości materaca pod własne wymiary i preferencje snu. Te preferencje to w przypadku wielu klientów nie tyle wielkość samego materaca, co jego twardość. Dlatego z powodzeniem wybrać można jedną z czterech uniwersalnych twardości:

  • H1 – miękki,
  • H2 – średnio-twardy,
  • H3 – twardy,
  • H4 – bardzo twardy.

Takie zróżnicowane oferowanych stopni twardości powinno całkowicie zadowolić każdego z poszukujących idealnego materaca. Osobom poszukującym szczególnie korzystnych warunków do snu zaleca się zazwyczaj sięganie po materace w zakresie H2-H4.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni