• Parametry
  • Materac do spania 140x220 cm do łóżka

Wiemy, jak ważny jest sen dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów materacy 140x220 cm. Dobierz odpowiedni według wagi i preferencji. Dzięki szeroko rozwiniętej ofercie, każdy znajdzie odpowiedni produkt.

Jaki materac 140x220 cm wybrać?

Tworzenie dopasowanych materaców jest dzisiaj specjalnością wielu producentów. Warto skorzystać z doświadczenia firm o wieloletnim doświadczeniu w produkcji materaców 140x220cm – zwłaszcza jeśli liczy się na zakup na wiele lat. Tylko i wyłącznie zastosowanie odpowiednich technologii produkcyjnych może uchronić klienta i późniejszego użytkownika materaca od rozczarowania w postaci utraty elastyczności czy odpowiedniego podparcia dla ciała wraz z upływającymi latami. Użytkowanie materaca 135x220 cm przez wiele lat – nawet w intensywny sposób – nie powinno oznaczać utraty jego atrybutów takich jak amortyzacja czy termo-przewodnictwo albo wentylacja. Aby faktycznie tak było, producent zastosować musi właściwe materiały – czy naturalne czy syntetyczne, to pozostaje do wyboru samego klienta. Za każdym razem, gdy sięga się jednak po wypełnienie kokosowe czy po materac bonnelowe – trzeba mieć pewność, że użyte surowce na wypełnienie, piankę czy kieszenie sprężynowe, są najwyższej jakości.

Jak dopasować materac 140x220 do wzrostu i masy ciała

Samo zastosowanie materiałów od sprawdzonych dostawców i korzystanie z syntetycznych elementów konstrukcyjnych, które charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych, to tylko pierwszy z kroków do stworzenia idealnego materaca 130x220 cm. Bardzo ważne jest dopasowanie konkretnych wymiarów jak długość i szerokość oraz wysokość – nie do posiadanego łóżka lub przestrzeni dysponowanej w sypialni, ale do parametrów ciała użytkownika lub użytkowników.

Jak twardy materac 140x220 cm wybrać dla siebie

Korzystając z pomocy fachowców, można uzyskać od nas pomoc w dopasowaniu wysokości czy szerokości materaca pod własne wymiary i preferencje snu. Te preferencje to w przypadku wielu klientów nie tyle wielkość samego materaca, co jego twardość. Dlatego z powodzeniem wybrać można jedną z czterech uniwersalnych twardości:

  • H1 – miękki,
  • H2 – średnio-twardy,
  • H3 – twardy,
  • H4 – bardzo twardy.

Takie zróżnicowane oferowanych stopni twardości powinno całkowicie zadowolić każdego z poszukujących idealnego materaca. Osobom poszukującym szczególnie korzystnych warunków do snu zaleca się zazwyczaj sięganie po materace w zakresie H2-H4.

Zamów komfortowy materac 140x220 cm!
Wyśpij się na wygodnym materacu i już nigdy nie budź się w nocy

Sweetsen.pl

Produkujemy wygodne materace z myślą o Twoim spokojnym śnie

135 420 materacy wyprodukowanych w 5 lat
135 420 materacy

wyprodukowanych w 5 lat

574 rozmiary każdego materaca nawet w 3 dni w Twoim  łóżku
574 rozmiary każdego materaca

nawet w 3 dni w Twoim łóżku

265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców
265 modeli materców, 9 rodzajów nakładek, 7 różnych pokrowców

to wszystko dostępne w naszym sklepie z materacami praktycznie od ręki

 
 
 
30 dni na przetestowanie materaca
Darmowa dostawa
na płasko
Atrakcyjne promocje i rabaty
na cały asortyment
Bezpieczne zakupy
30 lat gwarancji
Newsletter

3% rabatu na pierwsze zamówienie

Facebook

Dołącz do nas i bądź na bieżąco
z nowościami, poradami i promocjami specjalnymi.

Dołącz