UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do spania 120x220cm do łóżka

Nie tylko osoby z konkretnymi zaleceniami lekarskimi lub w trakcie rehabilitacji docenią jakościowy materac, a te wcale nie muszą być wykonane w stylu ortopedycznym, aby dobrze dopasować się do ciała użytkownika. Współczesna technologia produkcyjna sprawia, że materace 120x220 cm wykonane z termo-elastycznych syntetyków doskonale dopasowują się do każdego ciała i pozwalają na maksymalne podparcie kręgosłupa i wszystkich kończyn oraz odcinka szyjnego. Pełen sukces zapewnia jednak tylko i wyłącznie optymalne dopasowanie materaca 110x220 cm do konkretnego użytkownika – masa ciała oraz wzrost to tylko jedne z pierwszych parametrów, które trzeba podać producentowi, aby wykonał spersonalizowany model pod indywidualne zamówienie. Jakość wypoczynku i regeneracji na takim materacu to jedno, ale jeszcze ważniejsze są aspekty typowo zdrowotne i jego ergonomiczny, zgodny anatomicznie kształt.

Wybór nie tylko pomiędzy rozmiarami

Oczywiście na stronie Sweetsen.pl skorzystać można zarówno z bazy już gotowych rozwiązań i przygotowanych materacy o rozmaitych gabarytach, jak i sięgnąć do narzędzi projektowania własnego spersonalizowanego materaca kieszeniowego Multipocket. Wybór twardości materaca to jeden z pierwszych kroków i należy w tym miejscu kierować się przede wszystkim własnymi doświadczeniami. W przypadku osób cierpiących na przypadłości zdrowotne warto skonsultować się wcześniej z własnym lekarzem prowadzącym co do zaleceń w doborze materaca na sen. Pozwalamy na zaprojektowanie materaców 195x220 cm lub 190x205 cm, więc w zasadzie każde, najbardziej nietypowe łóżko, może otrzymać tutaj swój nowoczesny materac.

Projektowanie materaca 130x220 cm w detalach

Klient wskazuje również chociażby wypełnienie materaca i zastosowanie materiałów naturalnych bądź syntetycznych jak lateks lub kokos. W zależności od własnych przyzwyczajeń lub konstrukcji łóżka wskazać można również według potrzeby dowolną wysokość takiego materaca w przedziale od 9 do 28 centymetrów. W przypadku materaców dwustronnych wskazane jest oczywiście sięgnięcie po nieco wyższą konstrukcję. W przypadku materacy jednostronnych możliwe jest ograniczenie się nawet do 9-centymetrowej konstrukcji, która nadal będzie w pełni wentylowana, amortyzująca i komfortowa.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni