UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 23:59 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 23:59 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do spania 100x220cm do łóżka

W naszej ofercie dostępne są materace 100x220 cm zarówno piankowe jak i sprężynowe. Każdy model materacy przeznaczony jest dla osób o innych potrzebach. Materace dobieramy do wagi osoby korzystającej, jak również do preferencji.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór materacy 100x220 cm najwyższej jakości. Sami zajmujemy się produkcją materaców, dlatego możemy zagwarantować, że używamy tylko surowców pierwszego gatunku. Materace 100x220 cm są nie tylko wygodne i komfortowe, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne i bezpieczne dla zdrowia. Można tu dopasować odpowiedni model, który zapewni kręgosłupowi właściwe wsparcie przez całą noc i odciąży go, pozwalając mięśniom się regenerować. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z dostępnym asortymentem na Sweetsen.pl.

Materac 100x220 cm, który poprawia jakość snu

W ofercie posiadamy materace wykonane z różnych materiałów, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Każdy z nich zachowuje się nieco inaczej w kontakcie z ciałem użytkownika i zapewnia inny rodzaj komfortu. Polecamy nasze materace sprężynowe kieszeniowe, jak również Multipocket, materace bonellowe, kokosowe, z pianek i z lateksu. W asortymencie posiadamy zarówno materace jednostronne, jak i dwustronne. Dla pełnego komfortu można u nas dopasować również stopień twardości materaca do własnych potrzeb. Zachęcamy, aby parametr ten dostosować do masy ciała i wzrostu, ponieważ wtedy materac idealnie podpiera kręgosłup i uwalnia od ucisków. Dobrze dopasowany model powinien zniwelować bóle kręgosłupa, ale też poprawić ukrwienie całego organizmu.

Materace na indywidualne zamówienie

Każdy materac wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia, aby klient dostał produkt fabrycznie nowy, zgodny z jego oczekiwaniami. U nas można zamówić dowolny model materaca w wybranym przez siebie rozmiarze. Prezentujemy na przykład materace 90x220 cm, które są najchętniej wybierane do łóżek jednoosobowych, jak również materace 125x220 cm, które można stosować w dziecięcych łóżkach dwuosobowych i największe materace 210x220 cm w sam raz do sypialni małżeńskiej. Nigdy nie rolujemy produktów na czas transportu, ponieważ zależy nam na zachowaniu ich maksymalnej funkcjonalności. Naszym zdaniem taka pozycja mogłaby zaszkodzić sprężynom lub innym zastosowanym elementom. Każdy materac można do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy!