Dlaczego warto robić zakupy w Sweetsen.pl

1. Nasze materace są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, tylko I gatunku. Udzielamy na nie 2 lata gwarancji, oraz w przypadku materacy kieszeniowych 30 lat na formatkę ze sprężyń kieszeniowych. Dodatkowo dajemy gwarancję na budowę naszego materaca, tzn. jeśli zdecydujesz się rozciąć (tym samym zniszczyć) nasz materac i jeśli znajdziesz w nim inne produkty użyte do jego budowy niż na schemacie oddajemy 2 krotność ceny materaca! Bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty i jesteśmy ich na 100% pewni!


2. 30 dni na zwrot lub wymianę!

 

3. Wszystkie materace wysyłamy na płasko! W naszej opinii rolowanie lub łamanie materacy, które posiadają w swej budowie sprężyny bonellowe lub kieszeniowe powoduje ich uszkodzenie - pojedyncze sprężyny się łamią i materac po kilku miesiącach w tych miejsach się zapada. Zależy nam na tym, aby materac posłużył Państwu dłużej niż kilka miesięcy!


4. Bezpłatna wysyłka przy wpłacie na konto 


5. Wszystkie materace produkujemy po przyjęciu zamówienia - wysyłamy w ciągu max. 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia, tzn. jego opłacenia lub wybrania wysyłki za pobraniem.


6. Na pierwsze zakupy polecamy użyć kodu sweetsen3 - obniży on Państwu zakupy o 3%, na każde następne zamówienie otrzymają Państwo kod z rabatem 6% na stałe!

 

7. Po zrealizowanym zamówienia otrzymują Państwo na maila oraz sms informację o wysyłce. Dzień przed dostawą otrzymują Państwo kolejnego smsa od firmy przewozowej z numerem do kierowcy, który przywiezie materac.

 

8. Jesteśmy do Państwa dyspozycji - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Sposób wysyłki materacy

image

 


Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie